U nedelju 32. po Duhovima, kada se naša Sveta Crkva sjeća Svetih 14.000 mladenaca Vitlejemskih, u Donjem manastiru Ostrogu sabrao se veliki broj vjenika na Svetoj Liturgiji.
Svetom Službom u crkvi Svete Trojice načalstvovao je jerej Nenad Bubanja, a sasluživao mu je jerej Ramilo Čizmović.






